Blue connect - Dell Mobile Broadband Manager

Wasze oceny odnośnie forum, propozycje itp.

Moderator: Admin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
winiar
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 2892
Rejestracja: 28 marca 2008, 13:03
Lokalizacja: Warszawa

Blue connect - Dell Mobile Broadband Manager

Post autor: winiar »

Serwus,
Mam problem z naszym forum gdy używam Dell Mobile Broadband Manager. Po przeczytaniu strony wysypuje mi się forum i muszę się logować jeszcze raz. Taka sama sytuacja pojawia się jak chcę napisać post :)
Jak pracuję na łączu stałym wszystko jest OK, tak samo jak na połączeniu wireless.
Gdzie szukać przyczyny?
Myśl jak ryba, nie jak człowiek

Marek
Awatar użytkownika
Admin
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: 27 marca 2008, 12:12
Kontakt:

Post autor: Admin »

Nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Nie używałem DMBM. Ale jeżeli przy korzystaniu z innych połączeń jest w porządku, to problem raczej tkwi po stronie modemu GSM. Informacje na temat tego typu połączenia możesz sprawdzić na stronie http://www.bez-kabli.pl/
A jak z innymi stronami, na których wymagane jest logowanie np. poczta?
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, 01:00 przez Admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
winiar
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 2892
Rejestracja: 28 marca 2008, 13:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: winiar »

Nie mam problemu z żadnymi innymi stronami. Problem pojawia sie tylko na naszym forum :(. Poczytam albo dopytam na proponowanym przez Ciebie forum.
Myśl jak ryba, nie jak człowiek

Marek
drakula
-#Senior
-#Senior
Posty: 163
Rejestracja: 25 grudnia 2008, 21:00
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: drakula »

W przypadku modemu z kartą (blueconnect na kartę) mam taki sam problem, ale np. w tablecie mam abonament data i tu ten problem nie występuje.
Awatar użytkownika
rufus
-#Admin
-#Admin
Posty: 9313
Rejestracja: 28 marca 2008, 14:49
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: rufus »

Ktoś mi zasugerował że może to być również kwestia przeglądarki, ale czy tak jest nie wiem :roll:
Są trzy sposoby zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja - to najbardziej szlachetny, następnie naśladowanie -jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie - najbardziej gorzki ze wszystkich.
~ Konfucjusz

Pozdrawiam - Leszek
Awatar użytkownika
Admin
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: 27 marca 2008, 12:12
Kontakt:

Post autor: Admin »

Już wiem gdzie tkwi problem. Przy twoim połączeniu GSM adres IP ulega prawdopodobnie dynamicznym zmianom przy każdym połączeniu (połączenie nie jest ciągłe), ze względów bezpieczeństwa automatyczne logowanie dla adminów i moderatorów wymaga stałego adresu podczas całej sesji. Każda zmiana IP powoduje konieczność ponownego logowania. W przypadku drakuli sprawdzania IP ma ustawione w profilu (można to wyłączyć).
Ostatnio zmieniony 1 stycznia 1970, 01:00 przez Admin, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i uwagi”