dyskusja poza licytacją

Licytujemy przekazane przedmioty.
ODPOWIEDZ
L1zakZiz

Post autor: L1zakZiz »

Proszę adminów o dodanie :

Kolczyki ze srebra próby 925 z najpiękniejszym kamieniem "piasek pustyni" (kamień ma rozmiar 1x1cm - to nie miniaturka!!!)

Jest to idealny prezent dla żony/dziewczyny dlatego gorąco zachęcam do licytacji!
Kamień pięknie się mieni i jest najwyższej klasy. Kolczyki są nowe !

Zachęcam do licytacji bo obok charytatywnej pomocy macie idealny prezent na zajączka dla swoich lepszych połówek !

Obrazek


Licytujecie nr 6 !!!
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

W chwili otwarcia licytacji były tylko 3 przedmioty, aktualnie ich przybywa z czego chyba wszyscy sie cieszymy :wink:
W mojej ocenie, nie wiem, może sie trochę bałaganu zrobiło ale z drugiej strony nie ma chyba problemu żeby znaleźć ostatnią ofertę interesującego nas przedmiotu :wink:
Jeśli przedmiotów jeszcze przybędzie pomyślimy :wink:
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
Awatar użytkownika
Bernard
-#Forum Expert
-#Forum Expert
Posty: 5043
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, 11:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bernard »

Miałem przerwę w pracy i pobawiłem się w podział tematów na poszczególne przedmioty, zgodnie z sugestią jednego z uczestników licytacji, którego post trafił do innego tematu. Ja również miałem kłopot z połapaniem się w przebiegu licytacji. Mam nadzieję Artur, że nie masz nic przeciwko, podobnie jak inni uczestnicy ;)

Oferta Tomka trafi pod młotek po wprowadzeniu jej do listy przedmiotów licytowanych i dlatego nie zakładałem osobnego tematu.
Bernard
L1zakZiz

Post autor: L1zakZiz »

bernard,
Ok ;-)
Chyba łatwiej teraz będzie !
Do kolczyków dodam jeszcze dużą naklejkę magnesową z logiem naszego klubu ! (ma kilka pęcherzyków powietrza, ale na samochodzie będzie to niewidoczne!)
Ostatnio zmieniony 7 kwietnia 2011, 08:49 przez L1zakZiz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

bernard pisze:Mam nadzieję Artur, że nie masz nic przeciwko, podobnie jak inni uczestnicy
Absolutnie :yes: :wink:
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

Przypominam, że dziś o 24.00 kończymy licytację :mrgreen: :wink: :yes:
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

Bardzo proszę wystawców przedmiotów o kontakt ze zwycięzcami. Zgodnie z zapisami w ogłoszeniu prosimy o przesłanie wylicytowanych przedmiotów pod wskazane przez zwycięzców adresy. Szczęśliwi nabywcy zaś o wpłatę wylicytowanej kwoty na konto naszego klubu. Jako tytuł przelewu prosze podać: Niosę pomoc oraz nr wylicytowanego przedmiotu.

Wszystkim zwycięzcom aukcji serdecznie gratulujemy i dziękujemy za "udział" w tym przedsięwzięciu w imieniu Julci oraz własnym :wink:
Ostatnio zmieniony 19 kwietnia 2011, 07:18 przez artkras, łącznie zmieniany 3 razy.
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

Jeśli dobrze policzyłem :wink: to z licytacji uzbieraliśmy 710zł. Do tego dochodzą wpłaty indywidualne w wysokości 280zł co daje w sumie 990zł :yes: :yes: :yes:
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
Luna
-#Senior Expert
-#Senior Expert
Posty: 1130
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, 20:04
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Luna »

Kochani ...
Czytam i myślę i nie wiem co napisać... Wasza pomoc, Wasze serca jest mi wielką podporą. Samo wspomnienie, że nie jesteśmy sami, że ktoś choćby myślą nas wspiera daje dużo siły.
Oczywiście za przekazane pieniądze jesteśmy ogromnie wdzięczni, nadal są potrzebne.
Na szybko i pokrótce - Julcia zaliczyła już szereg badań i wizyt kontrolnych ( średnio raz w tygodniu ), Jedno oczko bezwzględnie do operacji, nad drugim pracujemy kropelkowo-może wywiniemy się od lasera, lub przynajmniej mocno odwleczemy w czasie. Taką mamy nadzieję i tego się trzymamy. Z ostatnich testów wynika, że operacja ma szanse powodzenia blisko 90% a to bardzo dużo. Gdybyśmy spóźnili się z wykryciem choćby o rok szanse spadłyby o połowę.
Pierwszy termin operacji ustalony był na 29 września, ponieważ jednak płynnie zaliczamy wizytę za wizytą, badanie za badaniem i test za testem najprawdopodobniej 13 maja będzie już po wszystkim. Wszystko uzależnione jest jak Julci zdrowsze oczko będzie reagować na aplikowane krople. Gdyby nie było pożądanych rezultatów operacja dotknie obydwu oczek. Czekamy więc na wyniki. Trzymajcie kciuki, proszę...
Luna/Ewa


Nie ma większej zarazy, niż rozkosz zmysłowa, dana ludziom przez naturę.
Awatar użytkownika
duda_master
-#Expert
-#Expert
Posty: 890
Rejestracja: 6 grudnia 2009, 13:24
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: duda_master »

Trzymamy Kciuki !!!! będzie dobrze :yes:
Dudi pozdrawia !
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

duda_master pisze:Trzymamy Kciuki !!!! będzie dobrze
Innej myśli chyba nikt do siebie nie dopuszcza :wink:
Ewa, na pewno będzie dobrze, innej opcji po prostu nie ma :yes:
A my wszyscy cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy w całej tej sytuacji otworzyc nieco własne serca i zebrac w zakończonej akcji tą symboliczną kwotę :yes:
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
Topielec
-#Junior Expert
-#Junior Expert
Posty: 609
Rejestracja: 7 lipca 2008, 08:58
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Topielec »

Myślę, że wszyscy trzymamy kciuki za tego roześmianego smyka - już samo zdjęcie chwyta za serce. Będzie dobrze! :grin:
Pozdrawiam,
Adam
S.J.
-#Forum Senior
-#Forum Senior
Posty: 392
Rejestracja: 18 lipca 2010, 21:31
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: S.J. »

"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć" (P. Coelho). Jesteśmy przekonani, że wszyscy tu na forum właśnie tak mocno pragniemy, żeby leczenie odniosło jak najlepszy skutek, a małej Julce nigdy nie zniknął uśmiech z twarzyczki. Trzymamy kciuki z całej siły! Kinga i Seba
robsoniks
-#Forum Senior
-#Forum Senior
Posty: 398
Rejestracja: 30 sierpnia 2009, 23:17
Lokalizacja: Wieruszów
Kontakt:

Post autor: robsoniks »

nie tylko będzie ale musi być :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Cuda nie dzieją się wbrew naturze,
lecz wbrew temu,co wiemy o przyrodzie.
św.Augustyn

pozdrawiam Robert
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

Kochani, chciałbym nieśmiało zapytac czy wszystkie TRANSFERY już dokonane, tzn czy wylicytowane przedmioty zostały powysyłane do zwycięzców aukcji, czy były jakieś problemy :?: :wink:
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
ODPOWIEDZ

Wróć do „LICYTACJA”