Nagonka ?

Wasze oceny odnośnie forum, propozycje itp.

Moderator: Admin

nechor
-#Junior
-#Junior
Posty: 29
Rejestracja: 17 maja 2009, 21:17

Post autor: nechor »

Bottom post of the previous page:

Dla mnie sytuacja jest jak w polityce. Rozpamietywanie i rozliczanie przeszlosci ciagnace sie w nieskonczonosc przez dwie sklocone strony. Ktos musi przestac to robic, zaczac to ignorowac, bo inaczej czas na normalna dyskusje bedzie tracony nadal...

Ja tam nie znam Waszej (uklon w strone gospodarzy forow) przeszlosci, jestem zapisany na oba fora i na obu pisze/czytam posty z przyjemnoscia. Tu moze udzielam sie mniej, ale to dlatego ze TT znalazlem wczesniej i po prostu sie przyzwyczailem. Nie wnikajac w konflikty na obu forach sa ludzie znajacy sie na rybach a mi wlasnie o to chodzi - o dyskusje z ludzmi obcykanymi w temacie, wypowiadajacymi sie na poziomie.
Awatar użytkownika
Przemysław B
-#Forum Expert
-#Forum Expert
Posty: 2120
Rejestracja: 7 czerwca 2008, 23:39
Lokalizacja: Ożarów Maz k.Waw-y

Post autor: Przemysław B »

I to się chwali, a niestety są i tacy który jednak wybierają jedno z dwóch na prawdę głębokich wiedzy for. Sam się tam kiedyś zarejestrowałem ale pisząc 2 posty pod loginem jak z tego forum dostałem nie miłe odpowiedzi jak do jakiegoś "trędowatego" to i skasowałem konto.
Pozdrawiam Przemek B

Obrazek

http://codzienniepomagam.pl/
Awatar użytkownika
winiar
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 2892
Rejestracja: 28 marca 2008, 13:03
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: winiar »

A ja myślę, że to jest takie typowe polskie pieniactwo . NIc nie robić tylko oczeraniać innych... Szkoda gadać.
Co do poprzedzniego postu Artura - podpisuję się obiema rękoma.
Myśl jak ryba, nie jak człowiek

Marek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i uwagi”