KLUB MIŁOŚNIKÓW TANGANIKI - Regulamin

REGULAMIN FORUM

KLUBU MIŁOŚNIKÓW TANGANIKI


1.Korzystanie z forum jest darmowe.

2. Administratorzy i moderatorzy nie odpowiadają za treści zamieszczone przez userów. Za treści umieszczane na forum odpowiedzialni są ich autorzy.

3. Zanim zamieścisz nowy temat sprawdź czy twój problem nie był już poruszany (opcja szukaj)

4. Do zmiany/poprawy wiadomości w ciągu 24h używaj opcji "Edytuj", nie pisz ciągu kolejnych wiadomości po sobie.

5. Zabrania się zamieszczania na forum treści rasistowskich, pornograficznych, nawołujących do nienawiści, czy przemocy, wulgaryzmów, obraźliwych zwrotów w stosunku do innych osób. Posty takie będą moderowane bądź usuwane.

6. Nie wolno publikować na forum materiałów do których nie posiada się praw autorskich, w przypadku ich cytowania proszę powoływać się na autora lub podawać link źródła.

7. Zabrania się reklamowania na forum innych for i stron www bez uzgodnienia z administratorem.

8. Administrator lub moderator ma prawo usunąć, zamknąć lub przenieść każda wiadomość, która nie ma związku z danym tematem, lub narusza niniejszy regulamin. W razie jakichkolwiek pytań, uwag czy wątpliwości można zwróć się do administratora lub moderatora .

9. Administratorzy i moderatorzy zastrzegają sobie prawo do banowania i ostrzegania włącznie z usunięciem konta użytkowników, za naruszanie regulaminu . Dopuszczalne jest odwołanie się od przydzielonej kary.

10. Wszystkie odwołania będą rozpatrywane przez Zarząd Klubu Miłośników Tanganiki w ciągu 14 dni.

11. Administrator zastrzegają sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.