Aby korzystać z pełnej zawartości FORUM należy się zarejestrować, można to zrobić TUTAJ.
To okienko jest widoczne tylko dla niezarejestrowanych lub niezalogowanych użytkowników!
KLUB MIŁOŚNIKÓW TANGANIKI Strona Główna

KRS 0000333953
REGON 142208970
NIP 525-248-20-01

FB

KLUB MIŁOŚNIKÓW TANGANIKI
Strona pasjonatów ryb z jeziora Tanganiki

RegulaminRegulaminFAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GaleriaGaleria  DownloadDownload

KLUB MIŁOŚNIKÓW TANGANIKI Strona Główna

1. Forum zostało stworzone w celu popularyzowania akwarystki ze szczególnym zwróceniem uwagi na hodowlę (pielęgnacja, rozmnażanie, choroby, technika akwarystyczna itp.) ryb z biotopu jeziora Tanganika.
2. Działalność Forum ma charakter niekomercyjny.
3. Odpowiedzialnymi za kształt i funkcjonowanie Forum są moderatorzy wybrani przez Zarząd.
4. Na Forum są obecne dwie grupy użytkowników: - Użytkownik zarejestrowany dopuszczony do dyskusji w tematach akwarystycznych; - Użytkownik zarejestrowany należący do klubu;
5. Zabronione jest używanie na Forum zwrotów potocznie uznanych jako wulgaryzmy oraz wypowiedzi naruszających godność innych użytkowników.
6. Każdy użytkownik Forum ponosi pełną odpowiedzialność za swoje wypowiedzi.
7. Zabrania się użytkownikom umieszczania na Forum reklam komercyjnych.
8. Zabrania się reklamowania na Forum innych for i stron www bez uzgodnienia z Zarządem.
9. Zakładanie nowych tematów powinno być poprzedzone wyborem odpowiedniej kategorii tematycznej.
10. Wypowiedzi nie powinny znacząco odbiegać od założonego tematu, w innych przypadkach Administratorzy i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do przesunięcia wypowiedzi do innego wątku lub działu, a nawet do usunięcia postu jeśli nie wnosi nic do tematu i zaśmieca wątek (autor takiej usuniętej wypowiedzi zostanie o tym powiadomiony)
11. Każdy użytkownik forum może edytować swoje posty (zmiana, korekta, itp) przez okres 24 h, po upływie którego funkcja edytowania zostaje automatycznie wyłączona. Administratorzy i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do nieusuwania postów na wniosek/prośbę ich autorów. Ma to celu zachowanie merytoryczności i ciągłości tematu.
12. Wykorzystywanie treści postów lub ich fragmentów poza forum KMT wymaga zgody autorów z podaniem odnośnika do całości tematu, a w przypadkach/sprawach dotyczących KMT należy uzyskać zgodę Zarządu.
13. W przypadku stwierdzenia naruszenia regulaminu moderator ma prawo udzielić upomnienie na Forum, zamknąć temat a w ostateczności zablokować konto. W drastycznych wypadkach konto zostanie usunięte.
14. Korzystając z forum użytkownik powinien przestrzegać reguł gramatycznych, ortograficznych, interpunkcyjnych itp. obowiązujących w języku polskim. Jeżeli poprawna pisownia stwarza problem, należy korzystać z dostępnych narzędzi korygujących błędy językowe. Administratorzy i Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do poprawiania błędów językowych lub usuwania postów dotkniętych rażącymi błędami.
15. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych podczas rejestracji danych osobowych w celach związanych z działalnością prowadzoną przez Klub Miłośników Tanganiki oraz na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji dotyczących tej działalności. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do pisemnego żądania zaprzestania ich przetwarzania, co wiązać się będzie z anulowaniem rejestracji i usunięciem z Forum.
16. Zarejestrowanie się na Forum jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu.
17. Zarząd zastrzegają sobie prawo do zmian regulaminu Forum.
18. Informacje o wszelkich zmianach w regulaminie będą podawane do publicznej wiadomości.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,01 sekundy. Zapytań do SQL: 10