Warning: Illegal string offset 'user_id' in /home/server280089/ftp/migracja/klub-tanganika.pl/public_html/autoinstalator/wordpress/forum/includes/bbcode.php on line 324

Warning: Illegal string offset 'user_id' in /home/server280089/ftp/migracja/klub-tanganika.pl/public_html/autoinstalator/wordpress/forum/includes/bbcode.php on line 324

Warning: Illegal string offset 'user_id' in /home/server280089/ftp/migracja/klub-tanganika.pl/public_html/autoinstalator/wordpress/forum/includes/bbcode.php on line 457

Warning: Illegal string offset 'user_id' in /home/server280089/ftp/migracja/klub-tanganika.pl/public_html/autoinstalator/wordpress/forum/includes/bbcode.php on line 457
Zobacz temat - VII Sympozjum akwarystyczne w P這cku

KLUB MIΜ吉IK紟 TANGANIKI
Strona pasjonat闚 ryb z jeziora Tanganiki

Wydarzenia akwarystyczne - VII Sympozjum akwarystyczne w P這cku

Andzin-San - 8 Pa寮ziernika 2018, 21:28
Temat postu: VII Sympozjum akwarystyczne w P這cku
W dniu 6 pa寮ziernika 2018 r w P這ckim zoo odby這 si ju po raz si鏚my Sympozjum akwarystyczne . Ja niestety po raz pierwszy uczestniczy貫m w tym wydarzeniu i musz przyzna, 瞠 troche 瘸逝j, poniewa raz 瞠 naprawd przypad這 mi do gustu i my郵, 瞠 poprzednie by造 r闚nie interesuj帷e a dwa , 瞠 do tego miasta po這穎nego nad Wis陰 mam tylko 100 km odcinek drogi do przebycia. Niestety z przyczyn ode mnie niezale積ych nie mog貫m uczestniczy od pocz徠ku i trwa do samego ko鎍a na tym spotkaniu akwaryst闚 . 畝逝j, 瞠 nie zd捫y貫m np. na prelekcj
dr Marty Mierze雟kiej zat. ,,Piel璕nice jeziora Tanganika - przegl康 gatunk闚 i ich ekologia''
Pierwsz prelekcj, kt鏎 zd捫y貫m wys逝cha dot. ,,Akwarystyki w p這ckim zoo'' a wyg這si j dyr. Krzysztof Kelman

W momencie pojawienia si na miejscu sala wyk豉dowcza by豉 wype軟iona ca趾owicie i aby usi捷 musia貫m dostawi sobie krzese趾o z boku aby by這 w miar wygodne przej軼ie . Taka sytuacja by豉 praktycznie przez ca造 okres mojej obecno軼i. W czasie robienia zdj耩 jak i zar闚no podczas przerw mi璠zy kolejnymi wyst徙ieniami rozpozna貫m co najmniej kilkoro starych znajomych . Uczestnikami by這 r闚nie kilka os鏏 z naszego klubu ( niekt鏎ych niestety nie mia貫m okazji wcze郾iej spotka w realu i po prostu nie rozpozna貫m :???: )

Kolejne wyst徙ienie , kt鏎ego wys逝cha貫m z du篡m zainteresowaniem by這 autorstwa
Piotra Koby pt. ,, Ameryka 鈔odkowa-piel璕nice i nie tylko ''

Po przerwie obiadowej zaplanowano szczeg鏊nie oczekiwan przeze mnie prelekcj, kt鏎 wyg這si Krzysztofa Haja . Przedatawia nam materia filmowy i zdj璚iowy z ostatniej tegorocznej jego wyprawy nad jez. Tanganika . Filmiki bardzo dobrej jako軼i w przejrzystych wodach tego akwenu oraz pi瘯ne zdj璚ia wzbudza造 we mnie wyj徠kowy zachwyt i zainteresowanie . Krzysiek swoje wyst徙ienie zatyt. ,,Od Kigomy do Gombe-pielegnice tanza雟kiej cz窷ci jez.Tanganika''

Na samym ko鎍u jeszcze tylko chwilk mog貫m pos逝cha i zobaczy co do zaprezentowania nowego ma jeden z naszych sponsor闚 a mianowicie firma Tropical :

Mi這 mi te by這 na tym spotkaniu spotka jednego z by造ch admin闚 KMT ( niestety tylko chwil porozmawiali鄉y) . Bernard mia akurat stanowisko na tle baneru promuj帷ego najnowsz ksi捫k naszego klubowego kolegi Lechos豉wa ㄠtki :grin:

Jeszcze kilka innych bardzo ciekawych prezentacji i prelekcji by這 w tym dniu lecz niestety nie by貫m w stanie w ca造m tym atrakcyjnym programie uczestniczy :cry:

Ka盥y prelegent na ko鎍u wyst徙ienia-prezentacji od organizator闚 otrzymywa pami徠kowe statuetki:

Przed po瞠gnaniem uda這 mi si jeszcze zrobi pami徠kowe zdj璚ie z Krzysztofem:

i musia貫m niestety ucieka aby pstrykn望 cho熲y kilka zdj耩 akwarium p這ckiego zoo z rybami zasiedlaj帷ymi akwen jez. Tanganika .

Aran瘸cja w/g mojej subiektywnej oceny by豉 naprawd atrakcyjana i odwzorywa豉 litoral skalny. Nie podoba這 mi si jednak zbyt niebieskie 鈍iato, kt鏎e by mo瞠 by這 montowane z my郵 o uwidocznieniu kolorystyki cho熲y Cyphotilapia.
Ryby wygl康a造, 瞠 s w dobrej kondycji jednak mnie zastanawia豉 wsr鏚 tej ca貫j mnogo軼i gat. obecno嗆 pojedynczych szt. Tropheus moorii Kasnga...

lukper - 8 Pa寮ziernika 2018, 21:51

Andrzej, dobra robota :yes: :yes: :yes:

Popraw zdj璚ia gdy s nie widoczne....