KLUB MIΜ吉IK紟 TANGANIKI
Strona pasjonat闚 ryb z jeziora Tanganiki

Wydarzenia akwarystyczne - Karty cz這nkowskie Klubu Mi這snik闚 Tanganiki

tooold - 14 Lipca 2010, 06:44
Temat postu: Karty cz這nkowskie Klubu Mi這snik闚 Tanganiki
Dzi瘯i staraniom w豉dz powsta造 takie oto , moim zdaniem bardzo 豉dne karty cz這nkowskie :

Pawlosma - 14 Lipca 2010, 09:53

No bardzo fajne kartki , teraz pewnie na spotkania tylko wst瘼 z kart?
rufus - 14 Lipca 2010, 10:09

Pawlosma napisa/a
No bardzo fajne kartki , teraz pewnie na spotkania tylko wst瘼 z kart?

na spotkania wst瘼 wolny. Chodzi o rozmowy i spotkania w szerszym gronie na temat hodowli ryb tanganickich.

Damian1990lbn - 11 Listopada 2012, 18:27

Jest jaka mo磧iwo嗆 wyrobienia sobie takiej karty?
Bernard - 11 Listopada 2012, 18:51

Oczywi軼ie, ale najpierw trzeba zosta cz這nkiem KMT
http://klub-tanganika.pl/...77be2b441a74448

d逝gi - 11 Marca 2013, 23:53

Witam czy mam mo磧iwo嗆 wyrobienia sobie takiej karty?
Madk - 12 Marca 2013, 07:07

A ja mam inne pytanie bo tego nie mog znale潭 co nam daje zostanie cz這nkiem KMT ? (oczywi軼ie poza mo磧iwo軼i p豉cenia sk豉dki :D )
Leju - 12 Marca 2013, 07:16

Madk napisa/a
A ja mam inne pytanie bo tego nie mog znale潭 co nam daje zostanie cz這nkiem KMT ? (oczywi軼ie poza mo磧iwo軼i p豉cenia sk豉dki :D )

Przede wszystkim propagowanie akwarystyki(nie tylko na forum).
Wiele frajdy dla prawdziwego pasjonata - 瞠 mo瞠 zrobi co wi璚ej. Udzia w szkoleniach. Udzia w wystawach - jako wystawca :wink: . Przyczynienie si do dzia豉nia naszego forum i strony(samo sie nie zrobi這). Udzia w konkursach... og鏊nie s same plusy :wink:

Andzin-San - 12 Marca 2013, 12:42

Leju napisa/a

Wiele frajdy dla prawdziwego pasjonata - 瞠 mo瞠 zrobi co wi璚ej. Udzia w szkoleniach. Udzia w wystawach - jako wystawca :wink: . Przyczynienie si do dzia豉nia naszego forum i strony(samo sie nie zrobi這). Udzia w konkursach... og鏊nie s same plusy :wink:

:yes:

Opr鏂z tych wszystkich najcenniejszych aspekt闚 wymienionych przez Kub mo積a doda jeszcze r騜ne korzy軼i materialne typu :
- rabaty na zakupy w zaprzyja幡ionych firmach i hurtowniach ,
- udzia w konkursach i loteriach z atrakcyjnymi nagrodami itp.

Dla mnie osobi軼ie to r闚nie zaszczyt m鏂 w jakikolwiek spos鏏 reprezentowa KMT oraz
rozpowszechnia ten biotop . My郵 r闚nie , 瞠 zdecydowanie wi璚ej rado軼i i zadowolenia daje dawanie a nie branie . Wystarczy spr鏏owa ...

maciek897 - 12 Marca 2013, 13:01

Leju napisa/a

Andzin-San napisa/a

Opr鏂z tych wszystkich najcenniejszych aspekt闚 wymienionych przez Kub mo積a doda jeszcze r騜ne korzy軼i materialne typu :
- rabaty na zakupy w zaprzyja幡ionych firmach i hurtowniach ,
- udzia w konkursach i loteriach z atrakcyjnymi nagrodami itp.

Dla mnie osobi軼ie to r闚nie zaszczyt m鏂 w jakikolwiek spos鏏 reprezentowa KMT oraz
rozpowszechnia ten biotop . My郵 r闚nie , 瞠 zdecydowanie wi璚ej rado軼i i zadowolenia daje dawanie a nie branie . Wystarczy spr鏏owa ...

:yes: :yes: :yes:

timus - 12 Marca 2013, 13:12

Madk napisa/a

Nawet te p豉cenie sk豉dek co jest sola w oku niejednego pozwala na niezale積e funkcjonowanie klubu.

W ten spos鏏 mo瞠my organizowa r騜ne inicjatywy. Nikt z nas tych pieni璠zy nie bierze jeste鄉y organizacja" non profit"

Andzin-San - 12 Marca 2013, 16:46

timus napisa/a

Nawet te p豉cenie sk豉dek co jest sola w oku niejednego pozwala na niezale積e funkcjonowanie klubu.

W ten spos鏏 mo瞠my organizowa r騜ne inicjatywy. Nikt z nas tych pieni璠zy nie bierze jeste鄉y organizacja non profit

Jestem przekonany , 瞠 zdecydowana wi瘯szo嗆 z Nas nigdy nawet przez chwil nie po瘸這wa豉 swojej decyzji :mrgreen:

artkras - 12 Marca 2013, 20:12

Madk napisa/a
A ja mam inne pytanie bo tego nie mog znale潭 co nam daje zostanie cz這nkiem KMT ?

Ja po ch這pakach dopisz mo瞠 tylko to, 瞠 zak豉daj帷 KMT nikt nawet nie pomy郵a o tym, co z tego b璠ziemy mieli. Nasze my郵i, dzia豉nia oraz cele klubowe by造 ukierunkowane na to czym mo瞠my si podzieli, jak pom鏂, co zorganizowa, itp.

Andzin-San - 12 Marca 2013, 22:45

artkras napisa/a

Ja po ch這pakach dopisz mo瞠 tylko to, 瞠 zak豉daj帷 KMT nikt nawet nie pomy郵a o tym, co z tego b璠ziemy mieli. Nasze my郵i, dzia豉nia oraz cele klubowe by造 ukierunkowane na to czym mo瞠my si podzieli, jak pom鏂, co zorganizowa, itp.

timus - 13 Marca 2013, 21:55

Jak dzi pami皻am pierwsze nasze spotkanie przed za這瞠niem KMT u Artura ;) .....

Fajnie 瞠 si poznali鄉y ;)

duda_master - 14 Marca 2013, 10:43

Przedm闚cy powiedzieli w zasadzie wszystko. Dzi瘯i tym sk豉dk klub mo瞠 funkcjonowa i mo瞠sz korzysta z tej kopalni wiedzy do woli. Gdyby tego nie by這 KMT w takiej formie by nie istnia這 nie wspomn o konkursach z nagrodami wyjazdach na wystawy rabatach w zaprzyja幡ionych firmach itp. A w skali roku sk豉dka wychodzi 鄉iesznie ma豉 gdy jest to 10 z miesi璚znie a to mniej ni paczka fajek :mrgreen: :mrgreen:
Leju - 15 Marca 2013, 15:48

a tak przy okazji,
czy istnieje nadal mo磧iwo嗆 dostania tej karty ? :mrgreen:

duda_master - 15 Marca 2013, 20:05

Leju napisa/a
a tak przy okazji,

Jeszcze si nie dorobi貫 ?? :mrgreen:

Leju - 15 Marca 2013, 20:19

Nie :mrgreen:
rufus - 15 Marca 2013, 21:00

Leju napisa/a
a tak przy okazji,

oczywi軼ie, tylko chwilowo karty "wysz造". Rozmawiali鄉y o tym na spotkaniu, w hotelu.

Leju - 15 Marca 2013, 21:03

Chyba mnie tam nie by這 :razz:
smoko - 29 Kwietnia 2013, 22:33

Ja te chcia豚ym takow kart :)
Kokiruka - 1 Maj 2013, 12:23

smoko napisa/a

Najpierw musisz sta si cz這nkiem klubu
http://klub-tanganika.pl/...7df2dfe1d1e39fe

smoko - 1 Maj 2013, 16:54

Jestem :)
rufus - 1 Maj 2013, 18:07

smoko napisa/a

oczywi軼ie otrzymasz taka kart jak r闚nie pozostali nowi cz這nkowie KMT. Karty musimy zleci do wykonania (nowy wz鏎), poniewa si sko鎍zy造 :oops: .