22 Kwietnia 2018
Łukasz, Soter,
Strzeżymir, Teodor

image004ruf1.jpg

(Nie)zwykłe chwile zatrzymane w kadrze
Autor: KMT
17.06.2014.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „(Nie)zwykłe chwile zatrzymane w kadrze” organizowanym przez Klub Miłośników Tanganiki. Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników zwierząt zamieszkujących Jezioro Tanganika.

Zadaniem Uczestników jest wykonanie i przesłanie zdjęcia endemicznego zwierzęcia zamieszkującego Jezioro Tanganika w jego sztucznym świecie – akwarium. Zdjęcie ma przedstawiać zwierzę w życiu codziennym w dynamicznej pozie np. przekopywanie podłoża, przygotowywanie do tarła, innymi słowy ciekawe zachowanie w akwarium.

Prace oceniane będą poprzez Jury a także przewidziano dodatkową atrakcję – głosowanie forumowiczów na najlepsze zdjęcie.

Zostały przewidziane bardzo ciekawe nagrody.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie

Szanowni Państwo,

Zostały przewidziane bardzo ciekawe nagrody.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się TUTAJ

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie