18 Grudnia 2017

Autor: KMT
23.11.2013.

Szanowni Państwo,

Zarząd Klubu Miłośników Tanganiki serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie Wiedzy Akwarystycznej.

Konkurs odbędzie się na łamach Forum Klubu Miłośników Tanganiki w dniu 01 grudnia 2013 roku. Pytania dotyczyć będą zakresu wiedzy o rybach, budowie a także rozmnażaniu ryb.

Regulamin szczegółowo określa zasady uczestnictwa, punktacji a także nagrody, jakie zostały przeznaczone na miejsca I, II, oraz III.

Serdecznie zachęcamy do udziału w Konkursie.

1.       Termin.

1.1.  Konkurs rozpocznie się w dniu 01 grudnia 2013 roku o godzinie 21:00.

1.2. Czas trwania Konkursu to 60 min.

2.       Warunki udziału.

2.1. Do Konkursu może przystąpić każdy uczestnik Forum Klubu Miłośników Tanganiki, który posiada status Klubowicza i zgodnie ze Statutem Klubu ma opłacone składki członkowskie.

2.2.  Członkowie Zarządu i Rady nie mogą brać udziału w Konkursie.

2.3.  Zgłoszeniem jest przystąpienie do Konkursu.

3.       Konkurs.

3.1. Konkurs składa się z szeregu pytań zamkniętych, a także pytań opisowych, na które uczestnik zobowiązany jest do udzielenia odpowiedzi w określonym przez Organizatorów czasie.

3.2. Pytania zamknięte mogą zawierać więcej niż jedną prawidłową odpowiedź.

4.       Ocena odpowiedzi.

4.1. Odpowiedzi oceniane będą przez Jury w składzie:

Marek Winiarski „winiar ”- administrator Konkursu;

Ernest Dudek - „duda_master”;

Andrzej Szymaniak - „Andrew”;

Artur Krasuski – „artkras”;

4.2. Każda prawidłowa odpowiedź w pytaniu zamkniętym, oceniana będzie jako 1 pkt. Każda błędna odpowiedź w pytaniu zamkniętym oceniana będzie jako punkt ujemny. Niezaznaczenie prawidłowej odpowiedzi ocenione zostanie jako 0 punktów.

4.3. Pytania opisowe punktowane będą w skali od 0 do 5 w zależności od poprawności odpowiedzi.

4.4. Suma wszystkich punktów, a także czas odpowiedzi stanowić będzie o finalnym wyniku.

4.5. Osoby, które zdobędą najwyższą liczbę punktów zajmą odpowiednio miejsca pierwsze, drugie i trzecie itd.

4.6. W przypadku, gdy suma wszystkich punktów będzie równa, decydować będzie czas odpowiedzi, odpowiednio od najszybciej udzielonej do najwolniej.

5.       Nagrody.

5.1. Nagrodami w Konkursie są:

5.1.1  I miejsce: Akwarium Nano LED 30, Grzałka Tetra Tec100, Książka „ Akwarium moja pasja” autor Paweł Zarzyński;

5.1.2  II Miejsce: Akwarium Nano LED 30, Tetra Vital - 500ml, Tetra Easy Balance - 500ml;

5.1.3  III Miejsce: Akwarium Nano LED 30, Pokarm Tetra Tips - 500gr, Tropical BactoActive - 30ml, Tropical AquaFlorin - 100ml;

6.       Wyniki.

6.1. Wyniki Konkursu zostaną opublikowane na stronie KMT w terminie do 22 grudnia 2013 roku.

7.       Spory.

7.1. W przypadku wystąpienia sporu, uczestnik zobowiązany jest do przedstawienia swoich argumentów w terminie do 24 godzin po ogłoszeniu wyników na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

7.2. Jury ustosunkuje się do przedstawionych przez Uczestnika argumentów.

7.3. Decyzja Jury jest ostateczna.