Nowa gama pokarmów TETRA z serii NATURA
Autor: TETRA
17.12.2010.

Są to pierwsze pełnowartościowe pokarmy o miękkiej konsystencji. Naturalny pokarm wysokiej jakości, bogaty w składniki odżywcze i witaminy jest idealny dla ryb ozdobnych. Dzięki konsystencji żelu ten opatentowany produkt jest miękki, łatwy do pogryzienia i zachęca do karmienia ryb w sposób podobny do naturalnego. Dodatkową zaletą produktów Tetra Natura jest to, że zachowują one zwartą formę także w wodzie, dzięki czemu minimalizują powstawanie efektu mętnej wody.

Pokarmy Tetra Natura zostały opracowane w oparciu o opatentowaną technologię Tetra. Naturalny pokarm otoczony jest żelem bogatym w składniki odżywcze, witaminy i minerały ważne dla prawidłowo zbilansowanej diety. Pokarmy Tetra Natura dostępne są w dwóch postaciach: saszetek do regularnego karmienia zapewniających pełnowartościową dietę oraz uzupełniających bloczków zapewniających dostęp do pokarmu przez 24h, idealnych zwłaszcza dla ryb wolno pobierających pokarm i płochliwych.

Zdj 1