segregowanie postów

Wasze oceny odnośnie forum, propozycje itp.

Moderator: Admin

Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

Bottom post of the previous page:

miszka pisze:Arturze nie jest istotne czyj jest pomysł a kto naświetlił sprawę, pomysł jest mój ale pomysł jest dla forum i zmyśla o nim, Marek mi pomógł naświetlić go bo został by storpedowany na początku mojej propozycji jaka wysunąłem i tyle,
Michał, czy ja dyskutuję nad tym czyj to pomysł - sorry :wink:
Napisałeś o demokracji i OK. Zatem niech klubowicze się wypowiadają.
Jeśli chodzi o mnie, gra nie warta świeczki. Będzie to ogrom pracy dla kogoś. Funkcjonujemy od kilku ładnych lat i jest OK w tej kwestii. Ale podkreślam, jest to moje zdanie a o swoich argumentach napisałem wcześniej, nie chcę się powtarzać :wink:
I jeszcze jedno, nie wykorzystuj proszę każdej sytuacji gdzie jest różnica zdań/poglądów jako okazja do łączenia z atmosferą w klubie. Zaraz popadniemy w jakiś obłęd/paranoję :wink:
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
Awatar użytkownika
Leju
-#Forum Expert
-#Forum Expert
Posty: 3693
Rejestracja: 16 stycznia 2009, 18:16
Lokalizacja: Zator

Post autor: Leju »

artkras pisze: Jeśli chodzi o mnie, gra nie warta świeczki. Będzie to ogrom pracy dla kogoś. Funkcjonujemy od kilku ładnych lat i jest OK w tej kwestii.
Podpisuje się :yes:

artkras pisze: I jeszcze jedno, nie wykorzystuj proszę każdej sytuacji gdzie jest różnica zdań/poglądów jako okazja do łączenia z atmosferą w klubie. Zaraz popadniemy w jakiś obłęd/paranoję :wink:
Popieram :yes:
Kuba
miszka
-#Senior
-#Senior
Posty: 206
Rejestracja: 6 lutego 2009, 23:11
Lokalizacja: opole

Post autor: miszka »

Artur, bez komentarza
pozdrawiam Michał
Awatar użytkownika
py1szczak2
-#Senior Expert
-#Senior Expert
Posty: 1824
Rejestracja: 1 kwietnia 2008, 11:49
Lokalizacja: Toruń

Post autor: py1szczak2 »

Jak dla mnie obecny układ jest jak najbardziej czytelny - odnośniki do zdjęć były by fajnym dodatkiem.
Piotr
"Po mału do celu, Tanganika 540l "

http://klub-tanganika.pl/forum/viewtopi ... WVrnV4s7NF
Awatar użytkownika
artkras
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 8029
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:15
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: artkras »

Piotrze - też tak uważam. Jeśli ktoś chce coś znaleźć to znajdzie, jak nie bezpośrednio w tematach to za pomocą wyszukiwarki. Nie twierdzę, że byłoby to złe, tylko byłby to ogrom pracy i przy segregowaniu nasuwałoby się wiele wątpliwości który wątek gdzie zaszeregować.
Dodam jeszcze tyle, gdyby ktoś wpadł na ten pomysł na początku funkcjonowania forum, pewnie byśmy tak zrobili. Natomiast trzeba sobie zdać sprawę z aktualnej sytuacji, kształtu i układu forum oraz liczby wątków i postów :wink:
Ostatnio zmieniony 14 czerwca 2014, 10:42 przez artkras, łącznie zmieniany 1 raz.
"Lepiej się nie odzywać i uchodzić za głupca,
niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości"
- Mark TWAIN -

Pozdrawiam
Artur
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i uwagi”