Aby korzystać z pełnej zawartości FORUM należy się zarejestrować, można to zrobić TUTAJ.
To okienko jest widoczne tylko dla niezarejestrowanych lub niezalogowanych użytkowników!
Klub Miłośników Tanganiki Strona Główna

KRS 0000333953
REGON 142208970
NIP 525-248-20-01

FB

Klub Miłośników Tanganiki
Forum dla pasjonatów ryb z jeziora Tanganika

RegulaminRegulaminFAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GaleriaGaleria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zestaw 54l
Autor Wiadomość
tlb 

Wysłany: 22 Lipca 2018, 15:15   Zestaw 54l

Witam,

do sprzedania mam to co na zdjęciach. Zestaw jest używany, służył mi wiele lat. W zestawie jest:

-Akwarium Diversa 54l

-Pokrywa z świetlówką (Diversa) 15W - (pokrywa była kilka razy modyfikowana na inne oświetlenie i zamontowaną kaskadę, pokazują to zdjęcia 2 i 3) Brak śrub mocujących świetlówkę do pokrywy.

-Filtr kaskadowy Aquael Versamax FZN-3 . Filtr jest sprawny, ALE UWAGA: na czwartym zdjęciu jest pokazane małe pęknięcie, nie wiem skąd. Filtr nigdy mi nie upadł, to pęknięcie się pojawiło jakoś nagle. Myślę, że można zgrzać i nie będzie problemu z kapaniem. W filtrze był wymieniony wirnik. Sprzedaję bez mediów filtracyjnych.

-Grzałka Aquael 50W, sprawna, brak w niej tylko przyssawek. (termostat sprawny, oczywiście jak to w grzałkach bywa tę tolerancję +/- 1,5 st. trzeba zachować)

-Odmulacz Sera

-Tło

-Mata

Akwarium ma ok 8-9 lat, 100% szczelne, rogi nie obrypane. Rok temu jeszcze pływały ryby z gatunku N. multifasciatus, a to znaczy, że woda była twarda i zasadowa stąd pozostałości kamienia na filtrze, świetle i na szybach akwa. Z grubsza oczyściłem ale jednak będzie wymagało to dokładniejszego czyszczenia.

Sprzedaję tylko CAŁOŚĆ.

Odbiór możliwy TYLKO osobisty na Nowym Mieście w Warszawie.

Na wszystkie pytania z chęcią odpowiem, a także na życzenie doślę dodatkowe zdjęcia.

Cena jaka mnie interesuje to 100pln i nie podlega negocjacji. Uważam, że jak za ten zestaw  nie jest to wygórowana suma.

Pozdrawiam:-)
Ostatnio zmieniony przez tlb 23 Lipca 2018, 10:15, w całości zmieniany 1 raz  

Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   35%   5/14
tlb 

Wysłany: 8 Sierpnia 2018, 19:02   

Nieaktualne,
niestety zauważyłem dzisiaj, że jeden róg jest ukruszony, wobec czego baniak nadaje się na terrarium, jak ktoś chętny możemy się potargować.
PZDR

Poziom: 6 HP   0%   0/104
   MP   100%   49/49
   EXP   35%   5/14
Odpowiedz do tematu