Znikające posty !?

Wasze oceny odnośnie forum, propozycje itp.

Moderator: Admin

ODPOWIEDZ
piotrek w.
-#Senior
-#Senior
Posty: 104
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Znikające posty !?

Post autor: piotrek w. »

Ktoś zauważył może też taki problem.
Udzielałem się w jednym z wątków i za nic w świecie nie mogę znaleźć swoich wypowiedzi ...
Miał miejsce jakiś problem z forum ?
"Głupi ten kto głupio robi" - Forrest Gump

Pozdrawiam, Piotrek W.
Awatar użytkownika
rufus
-#Admin
-#Admin
Posty: 9313
Rejestracja: 28 marca 2008, 14:49
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: rufus »

Kiedys byl taki problem, ale z tego co wiem to ten problem zniknal po interwencji Admina strony.
Chyba tylko Radek - Admin bedzie wiedzial cos wiecej.
Są trzy sposoby zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja - to najbardziej szlachetny, następnie naśladowanie -jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie - najbardziej gorzki ze wszystkich.
~ Konfucjusz

Pozdrawiam - Leszek
Awatar użytkownika
Przemysław B
-#Forum Expert
-#Forum Expert
Posty: 2120
Rejestracja: 7 czerwca 2008, 23:39
Lokalizacja: Ożarów Maz k.Waw-y

Post autor: Przemysław B »

Chodzi za pewne o wątek o ulotce który ktoś przeniósł na część dla KMT ..
Pozdrawiam Przemek B

Obrazek

http://codzienniepomagam.pl/
piotrek w.
-#Senior
-#Senior
Posty: 104
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: piotrek w. »

Wyborny pisze:Chodzi za pewne o wątek o ulotce który ktoś przeniósł na część dla KMT ..
noo dokładnie.

Podajcie mi proszę linka gdzie odbywa się w tym momencie wspomniana wyzżej dyskusja.
"Głupi ten kto głupio robi" - Forrest Gump

Pozdrawiam, Piotrek W.
Awatar użytkownika
Przemysław B
-#Forum Expert
-#Forum Expert
Posty: 2120
Rejestracja: 7 czerwca 2008, 23:39
Lokalizacja: Ożarów Maz k.Waw-y

Post autor: Przemysław B »

Nie masz dostępu ponieważ administratorzy przenieśli jak pisałem tą dyskusję na część forum do którego nie masz dostępu.. Tak zdecydowane zostało że powinna być prowadzona tak nie wiem czemu...
Pozdrawiam Przemek B

Obrazek

http://codzienniepomagam.pl/
piotrek w.
-#Senior
-#Senior
Posty: 104
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: piotrek w. »

Hmmm w takim razie nie rozumiem takowej decyzji.

Fajnie by było jakby ktoś z administratorów/moderatorów pokusił się o krótkie wyjaśnienie dlaczego tak się stało.
"Głupi ten kto głupio robi" - Forrest Gump

Pozdrawiam, Piotrek W.
Awatar użytkownika
timus
-#Admin
-#Admin
Posty: 4882
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:55
Lokalizacja: Malbork-Oslo

Post autor: timus »

Osoby które chcą przystąpić do KMT uzyskują dostęp do miejsca w którym omawia się wszystkie sprawy związane z klubem. Tam dyskutujemy o pomysłach sprawach klubowych itd... Niektóre ze spraw tam omawianych maja być niespodzianką dla pozostałych użytkowników forum. Po to właśnie została stworzona tzw. Strefa KMT Jest to także przymiarka do pełnoprawnego klubu i takie miejsce jest potrzebne na głosowania i organizacje.

Bez urazy proszę ;) Każdy komu bliskie jest KMT może do niego wstąpić (o czym już pisaliśmy) i brać udział w dyskusjach dotyczących KMT :grin:
Marcin.T <')))><
Awatar użytkownika
rufus
-#Admin
-#Admin
Posty: 9313
Rejestracja: 28 marca 2008, 14:49
Lokalizacja: Władysławowo

Post autor: rufus »

piotrek w. pisze:Hmmm w takim razie nie rozumiem takowej decyzji.

Fajnie by było jakby ktoś z administratorów/moderatorów pokusił się o krótkie wyjaśnienie dlaczego tak się stało.
Jak widac caly czas nasze forum ewoluje, przechodzi zmiany, oczywiscie robimy to wspolnie w celu polepszenia jego funkcjonowania, uatrakcyjnenia i przykladamy wszelkich staran zeby wszyscy na tym skorzystali. Przynajmniej takie sa zamiary :!:
Do tej pory forum bylo dostepne dla wszystkich odwiedzajcych, tych zalogowanych i tych nie zlaogowanych. Omawianie spraw nie do konca zwiaznych z sama hodowla ryb bylo rowniez prowadzone na tej "ogolnej" dostepnosci. Powstawal w pewnym sensie "metlik". Chcac jednak ujednolicic charakter forum, a jednoczesnie poczuc sie w pewnym sensie odpowiedzialnymi za jego rozwoj i propagowanie hodowli ryb tanganickich zprosilismy jako zlaozyciele KMT, czyli rowniez tego forum, do wspolpracy i wspolnego tworzenia KMT i forum wszytskich chetnych. Zeby to moglo funkcjonowac bez mieszania watkow o charakterze scisle zwiaznym z hodola na forum ogolnym powstala "strefa" KMT, czyli miejsce gdzie sa omawiane i mam nadzieje beda omawiana wszelkie sprawy, tematy zwiazne z propozycjami rozwoju KMT, forum itp.....
Nie bylo to dzialanie majace na celu dokonywania jakichkolwiek podzialow, a jedynie uporzadkowanie funkcjonowania forum. Wszyscy chcacym pomagac w rozwoju KMT i forum sa mile widziani, co jest jednoznaczne z dostepem do "stefy" KMT.

Tak wiec zapraszamy wszystkich chetnych do współpracy :!:
Ostatnio zmieniony 11 listopada 2008, 21:34 przez rufus, łącznie zmieniany 2 razy.
Są trzy sposoby zdobywania mądrości. Pierwszy to refleksja - to najbardziej szlachetny, następnie naśladowanie -jest on najłatwiejszy, a trzeci to doświadczenie - najbardziej gorzki ze wszystkich.
~ Konfucjusz

Pozdrawiam - Leszek
piotrek w.
-#Senior
-#Senior
Posty: 104
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: piotrek w. »

Ok, dzięki za zainteresowani i odpowiedź.
Podpowiedzcie mi w takim razie jeszcze jak formalnie wstąpić w szeregi KMT.
Pozdrawiam.
"Głupi ten kto głupio robi" - Forrest Gump

Pozdrawiam, Piotrek W.
Awatar użytkownika
Admin
-#Site Admin
-#Site Admin
Posty: 299
Rejestracja: 27 marca 2008, 12:12
Kontakt:

Post autor: Admin »

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz tu:
http://klub-tanganika.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0
Awatar użytkownika
tooold
-#Honorowy Członek Klubu
-#Honorowy Członek Klubu
Posty: 927
Rejestracja: 31 marca 2008, 10:24
Lokalizacja: Milanówek

Post autor: tooold »

piotrek w. pisze:Hmmm w takim razie nie rozumiem takowej decyzji.

Fajnie by było jakby ktoś z administratorów/moderatorów pokusił się o krótkie wyjaśnienie dlaczego tak się stało.
w zasadzie moge powiedzieć ,że to moja wina.....

przeniosłem ten wątek ( a raczej jego część ) do strefy KMT gdyż zaczęliście omawiać sprawy ulotek, wizytówek etc. czyli spraw dotyczących członków KMT , a nie uważam za włąściwe rozmowy o tych sprawach na forum ogólnym . Zostaiłem tylko te posty które dotyczyły tematu wątku czyli poszerzenia KMT. Nie było to złośliwe , ale jeśli kogoś uraziłem to przepraszam i jednocześnie zapraszam do KMT - nie ma żadnej bariery aby tam wstapić .

Ordnung muss sein ! :cool:
piotrek w.
-#Senior
-#Senior
Posty: 104
Rejestracja: 24 kwietnia 2008, 19:27
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: piotrek w. »

tooold pisze:przeniosłem ten wątek ( a raczej jego część ) do strefy KMT gdyż zaczęliście omawiać sprawy ulotek, wizytówek etc. czyli spraw dotyczących członków KMT , a nie uważam za włąściwe rozmowy o tych sprawach na forum ogólnym . Zostaiłem tylko te posty które dotyczyły tematu wątku czyli poszerzenia KMT. Nie było to złośliwe , ale jeśli kogoś uraziłem to przepraszam i jednocześnie zapraszam do KMT - nie ma żadnej bariery aby tam wstapić
Nie maiłem zamiaru nikogo posądzać o celową złośliwość.
Chłopaki już mi wyjaśnili co, dlaczego i w jakim celu zostało to zrobione tak więc no problemo.
tooold pisze:Ordnung muss sein ! :cool:
Zgadzam się:)
"Głupi ten kto głupio robi" - Forrest Gump

Pozdrawiam, Piotrek W.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i uwagi”