Reklama forum.

Wasze oceny odnośnie forum, propozycje itp.

Moderator: Admin

ODPOWIEDZ
MacieJ
-#Junior
-#Junior
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2008, 16:54
Lokalizacja: Strzegom

Reklama forum.

Post autor: MacieJ »

Witam,
uważam, że forum zostało za słabo rozreklamowane, jeśli w ogóle. Po wystąpieniu najbardziej wartościowych, bez wazeliny ;), członków innego forum o Tanganice, nie wiadomo gdzie podziali się owi ludzie. Gdzie można szukać ich wiedzy, i oto proszę, jest coś takiego, ale nigdzie o Was nie mogłem przeczytać, wszedłem przez przypadek. :> Ale, nie ma tego złego...
Pozdtawiam.
MacieJ
Awatar użytkownika
timus
-#Admin
-#Admin
Posty: 4882
Rejestracja: 28 marca 2008, 12:55
Lokalizacja: Malbork-Oslo

Post autor: timus »

No widzisz Maćku udało Ci się ;) Więc poprosze o rozesłanie wiadomości wśród swoich znajomych. To bedzie dobra reklama!

Witaj na forum i dziękujemy za miłe słowa :mrgreen:

Zapraszamy do owocnych dyskusji!
Ostatnio zmieniony 15 maja 2008, 17:17 przez timus, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcin.T <')))><
MacieJ
-#Junior
-#Junior
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2008, 16:54
Lokalizacja: Strzegom

Post autor: MacieJ »

Mi także jest miło, ale nie bawmy się w "wyręczanie". :> Nie ja jestem gospodarzem forum, choć jeśli zajdzie taka potrzeba, wśród osób szukających informacji tu zawartych, nie omieszkam wspomnieć o nim. Skoro na tyle poważnie do pracy wzięli się pomysłodawcy, należy sprawę rozreklamować, poprowadzić rzetelnie do końca, tak mi się przynajmniej wydawało. Ale co ja się będę rządził... Szczerze się cieszę, że w końcu tu dotarłem i mogę się przerzucić z wcześniej przytaczanego forum (obecnie trzeciej wody po kisielu), na Wasze.
Pozdrawiam.
MacieJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sugestie i uwagi”